O nás

RT TORAX s.r.o. je aktuálně největším servisním centrem na jednom místě v Evropě.

Disponuje 36 servisními pozicemi, vlastní lakovnou, karosárnou, pneuservisem, myčkou a skladem náhradních dílů.

Je autorizovaným servisním střediskem pro vozy skupiny VW Group | VW, Škoda, Audi, Seat

V servisním centru jsou používané nejmodernější přístroje a technologie a disponuje týmem kvalifikovaných servisních techniků.

Díky tomu jsme schopni provést příjem vozu a jeho opravu v co nejkratším čase a s maximální možnou péčí a profesionalitou.

 
Program BASIC

Je určen pro zákazníky, kteří mají 1-2 auta a chtějí si pečovat o své auto sami. Nabízíme zde pouze upozornění na servisy a STK a vůz odvezeme a přivezeme ze servisu, STK, přezutí pneumatik, takže šetříme jejich čas, který by s tím strávili.

Program STANDART

Je určen pro zákazníky, kteří chtějí mít své vozy po servisní stránce v pořádku a starají se pouze o čistění vozu a veškerou administrativu si řeší sami.

Program PREMIUM

Je určen pro větší flotilu vozů popřípadě pro zákazníka, který chce veškerou starost o auto přenechat na nás. Obsahuje všechny úkony, které by se pravidelně měly provádět.

Šetří náklady na neočekávaný servis vozu, protože všechny závady spojené se špatnou péčí o vůz budou eliminovány. Při následném prodeji auta by se měla projevit vyšší hodnota vozu, protože bude po servisní i vzhledové stránce naprosto v perfektním stavu.


Pokud Vám některý z uvedených programů v nějakém bodě nebude vyhovovat, může se udělat nabídka přímo na míru Vaší společnosti se všemi úkony, které si přejete.

Partneři


RT TORAX s.r.o.
PNEUSERVIS OSTRAVA s.r.o.